Jā, izbraucu pie klientiem visā Latvijā.
Izbraukums Rīgā - sākot no 20€. Par izbraukumiem ārpus Rīgas droši vaicājiet.
Pārsvarā strādāju ar kosmētikas produktiem no Make Up For Ever, Urban Decay, Huda Beauty.
Vizāžista diplomu ieguvu 2014. gadā un tad arī pamazām sāku darboties.
Priecātos par augstu krēslu un labu apgaismojumu (vēlams pie loga - dienas gaismā), bet, atkarībā no situācijas, ņemu līdzi arī savu makeup krēslu un lampu. Noderētu arī kāda virsma, uz kuras nolikt rīkus un, ja veidosim matus, tad tuvumā rozete/pagarinātājs.
Mīlu savu darbu un esmu gatava strādāt jebkurā diennakts laikā.
Protams! Sapucēšu visus, kuri to vēlēsies! Galvenais sākt laicīgi un pabrīdināt - cik un kas jāpucē.
Piedomājam pie apģērba, kas sākotnēji ir mugurā. Vai to varēs viegli novilkt, nenosmērējot ar kosmētiku un neizbojājot frizūru? Tas pats par plānoto apģērbu. Vai to varēs uzvilkt, nenosmērējot gar seju un neizbojājot frizūru? Pavisam noteikti pucēšanās laiku iesaku pavadīt ērtākā apģērbā, un kleitu vilkt beigās (vēlams) caur apakšu - iekāpjot tajā.
Tas ir atkarīgs no paredzētās frizūras un mata struktūras. To sarunājam individuāli. Mazgājot matus (pirms frizūru veidošanas), nevajadzētu tajos likt nekādus smagos produktus (maskas, eļļas). Mazgājam ar attīrošu šampūnu, un kondicionieri var uzlikt tikai uz matu galiņiem.
Tas, protams, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, bet pārsvarā manas klientes saka, ka viss godam saglabājies un vēl otrajā dienā pēc balles makeup turās vietā. Skropstu pušķīšus daudzas nēsā pat vairākas dienas.